Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 4 Siri Matstolar
12 899 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Siri stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Siri stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18617 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |


