Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 6 Asta Stolar
Rek. pris 16 115 kr
fr.14 859 kr
Välj variant

Lova 160/240 med 6 Asta Stolar
14 859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Lova 160/240 med 6 Asta Stolar från Venture Home är en elegant grupp för uteplats eller trädgård med sex stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Lova 160/240 med 6 Asta Stolar från Venture Home är en elegant grupp för uteplats eller trädgård med sex stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Aintwood/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
