Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 6 Copacabana KarmstolarGrå Bord med Svarta Ben, Grå Stol med Svarta Ben
14 285 kr

Lova 160/240 med 6 Copacabana Karmstolar
Grå Bord med Svarta Ben, Grå Stol med Svarta Ben
14 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18563 |
| Sittbredd | 405 mm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 465 mm |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Form bord | Rektangulär |
| Dyna ingår | Nej |
| Toppskiva | Aintwood |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Serie | Lova |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Färg | Grå |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| Ställbar | Nej |





