Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 8 Bront StolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben
Rek. pris 18 609 kr
15 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Bront stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Bront stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 1075 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 1075 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18247 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 63,5 cm |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 360 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |





