Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 8 Lova Stolar
fr.21 625 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Lova stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Lova stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 535 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 535 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 410 mm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 455 mm |
| Material | Aintwood/Aluminium |
| Form bord | Rektangulär |
| Dyna ingår | Nej |
| Toppskiva | Aintwood |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Serie | Lova |
| Sitthöjd | 455 mm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| Ställbar | Nej |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |
