Matgrupp Venture Home Lova 160 Vit med 4 Aspen Matstolar
15 345 kr

Lova 160 Vit med 4 Aspen Matstolar
15 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium.Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium.Enklare montering krävs.
Bord
160x100x75 cm
Stol
63x58x86 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
160x100x75 cm
Stol
63x58x86 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21688 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Lova |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |




