Matgrupp Venture Home Madrid 160/240 med 8 Bront Matstolar
Rek. pris 20 095 kr
16 939 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Bront stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Bront stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 1075 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 1075 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18826 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 63,5 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 360 mm |
| Serie | Madrid |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |





