Matgrupp Venture Home Madrid 160/240 med 8 Tilly Stolar
23 779 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Tilly stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Tilly stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 62 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 62 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR305 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Färg | Vit/Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 410 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 420 mm |
| Serie | Tilly |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |



