Matgrupp Venture Home Marbella Rund med 4 Alex Stolar
14 359 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Marbella med bordskiva i aluminium. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Anna matstolar med en ram i svart stål och en sits i rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Marbella med bordskiva i aluminium. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Anna matstolar med en ram i svart stål och en sits i rotting.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 95 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 95 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21886 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Marbella |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |