Matgrupp Venture Home Mendi Rund med 4 Sami Stolar
15 585 kr

Mendi Rund med 4 Sami Stolar
15 585 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Mendi med bordskiva i teak. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Santorini matstolar med en ram i vit aluminium och en sits i vit textilene.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Mendi med bordskiva i teak. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Santorini matstolar med en ram i vit aluminium och en sits i vit textilene.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 58 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 58 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21796 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Mendi |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



