Matgrupp Venture Home Modena 200x100 cm med 6 Slit Stapelstolar
22 775 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Modena/Slit från Venture Home. Skapa en charmig mittpunkt att samla nära och kära kring. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Modena/Slit från Venture Home. Skapa en charmig mittpunkt att samla nära och kära kring. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Bordet har en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Matstolarna från serien Slit har integrerade armstöd i aluminium och en grå dyna för extra komfort. Sitt bekvämt och njut av trivsamma måltider!
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22722 |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium/Bomull/Polyester |
| Serie | Modena & Slit |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





