Matgrupp Venture Home Modena 200x100 med 6 Copacabana Stapelstolar
15 645 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Modena/Copacabana från Venture Home. En snygg, smart och slitstark matgrupp som står sig över tid. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Modena/Copacabana från Venture Home. En snygg, smart och slitstark matgrupp som står sig över tid. Modena är ett omtyckt matbord i raka nordiska former som rymmer plats för många.
Bordet har en rektangulär bordsskiva i aluminium och cylinderformade ben i minimalistiskt stuk. Här i läcker kombination med matstolar Copacabana i svart textilene. Möblera uteplatsen inbjudande och bekvämt!
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22725 |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena & Copacabana |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |






