Matgrupp Venture Home Modena Bord med 6 Bois Stolar
fr.23 519 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Modena/Bois |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Svart, Svart/Grön |
| Material | Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aluminium,Polypropen,Stål |
