Matgrupp Venture Home Modena Bord med 6 Copacabana Stolar
13 399 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23415 |
| Färg | Svart/Beige |
| Material | Aluminium |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | Modena/Copacabana |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
