Matgrupp Venture Home Olle med 4 Tosca Matstolar
10 959 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Olle med ett matbord i svart stål, rotting och glas. Matchas tillsammans med 4 st Tosca matstolar med en ram i aluminium och en flätad sits. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Olle med ett matbord i svart stål, rotting och glas. Matchas tillsammans med 4 st Tosca matstolar med en ram i aluminium och en flätad sits. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 88 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 60 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 88 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21571 |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Stål/Rotting/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Olle |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |








