Matgrupp Venture Home Peoria med 6 Leon Stapelbara Matstolar
fr.12 649 kr
Välj variant

Peoria med 6 Leon Stapelbara Matstolar
12 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Peoria har bordsben i stål och en bordsskiva i naturlig rotting och glas. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar Stolens sits är tillverkad av N/A och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Peoria har bordsben i stål och en bordsskiva i naturlig rotting och glas. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar Stolens sits är tillverkad av N/A och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
200x100x74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
200x100x74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 40 cm |
| Material | Stål/Rotting/Glas |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Serie | Peo |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Latte, Svart |
