Matgrupp Venture Home Peoria med 6 Milwa Matstolar
15 769 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Peoria har bordsben i stål och en bordsskiva i naturlig rotting och glas. Matchas med 6 st Milwa matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i sandfärgad aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Peoria har bordsben i stål och en bordsskiva i naturlig rotting och glas. Matchas med 6 st Milwa matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i sandfärgad aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sittbredd: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21573 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Svart/Beige |
| Material | Stål/Rotting/Glas/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Peoria |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |




