Matgrupp Venture Home Perla 160/240 med 4 Bambi Stolar
19 565 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Perla med fyra stycken Bambi stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Perla med fyra stycken Bambi stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 610 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 150 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 610 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 150 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR127 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 40 cm |
| Färg | Vit/Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Teak/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Perla |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |

