Matgrupp Venture Home Perla med 8 Leon Stapelbara Matstolar
Rek. pris 26 665 kr
fr.24 859 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 8 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 8 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Färg | Latte, Svart |
