Matgrupp Venture Home Perla med 8 Perla Positionsstolar
28 379 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 8 st Perla positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen, i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 8 st Perla positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen, i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Längd: 220 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21749 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Svart/Trä |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 8 |











