Matgrupp Venture Home Pincy Ø140 med 4 Copacabana Karmstolar
fr.12 855 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Pincy Ø140 med 4 Copacabana Karmstolar från Venture Home är en modern matgrupp med ett runt bord och fyra stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande karmstolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium och Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pincy Ø140 med 4 Copacabana Karmstolar från Venture Home är en modern matgrupp med ett runt bord och fyra stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande karmstolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium och Textilene. Denna grupp kräver lättare montering.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Höjd: 730 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 98 cm
- Höjd till undersida bord: 70 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Höjd: 730 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 98 cm
- Höjd till undersida bord: 70 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Diameter | 1400 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 550 mm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Grå |
