Matgrupp Venture Home Pincy Ø140 med 6 Pincy Stolar
fr.15 205 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Pincy Ø140 med 6 Pincy Stolar från Venture Home är en modern matgrupp med ett runt bord och sex stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande stolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium, Textilene och Aintwood. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pincy Ø140 med 6 Pincy Stolar från Venture Home är en modern matgrupp med ett runt bord och sex stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande stolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium, Textilene och Aintwood. Denna grupp kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 110 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 110 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 45,5 cm |
| Diameter | 1400 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 435 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene, Textilene/Aluminium/Aintwood |
