Matgrupp Venture Home Pishi 200 med 6 Leon Karmstolar
fr.11 685 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Pishi 200 med 6 Leon Karmstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva i glas. De medföljande sex karmstolarna har en stomme och ben i aluminium med sits och ryg i rep. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pishi 200 med 6 Leon Karmstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för uteplats eller trädgård. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva i glas. De medföljande sex karmstolarna har en stomme och ben i aluminium med sits och ryg i rep. Denna grupp kräver lättare montering.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Natur |
| Material | Aintwood/Aluminium/Rep, Glas/Aluminium/Rep |
