Matgrupp Venture Home Pishi 200 med 6 Pishi Stolar
fr.20 359 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Pishi 200 med 6 Pishi Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med sex stycken Pishi stolar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pishi 200 med 6 Pishi Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med sex stycken Pishi stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 130 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 63,5 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 360 mm |
| Serie | Pishi |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Grå/Grå, Svart/Grå |
