Matgrupp Venture Home Rossi 200 med 6 Copacabana Matstolar
fr.16 065 kr
Välj variant

Rossi 200 med 6 Copacabana Matstolar
16 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Rossi med sex stycken Copacabana stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 2000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 465 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 405 mm |
| Serie | Rossi |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Grå |

