Matgrupp Venture Home Santorini 200/320 med 10 Copacabana Matstolar
17 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Santorini med tio stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2000 till 3200 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Santorini med tio stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2000 till 3200 mm.
Detta ingår
- 10st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 820 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2000-3200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 185 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
- 10st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 820 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2000-3200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 185 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR139 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Textilene/Glas |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 465 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 405 mm |
| Serie | Santorini |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 10 |
| Iläggsskiva | Ja |



