Matgrupp Venture Home Santorini Ø 100 med 4 Leon Matstolar
7 025 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Santorini med fyra stycken Leon stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 800 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 58 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 800 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1000 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 58 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR276 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Glas/Stål/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 380 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Serie | Santorini |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |




