Matgrupp Venture Home Thea med 4 Cane Stolar
20 489 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Thea i svart aluminium, glas och teak. Matchas med 4 stycken Cane karmstolar i naturlig rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Thea i svart aluminium, glas och teak. Matchas med 4 stycken Cane karmstolar i naturlig rotting.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Längd: 68,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Höjd: 92,5 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Längd: 68,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Höjd: 92,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21978 |
| Färg | Svart/Trä/natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Glas/Teak |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 68,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Sittbredd | 59,5 cm |
| Serie | Thea |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |






