Matgrupp Venture Home Viken Rund med 4 Viken Stolar
20 219 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Viken med bordskiva i glas. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Vikelund matstolar med en ram i aluminium.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Viken med bordskiva i glas. Matgruppen kommer tillsammans med 4st Vikelund matstolar med en ram i aluminium.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Bredd: 65 cm
- Djup: 75 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Bredd: 65 cm
- Djup: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21845 |
| Färg | Trä/natur |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Serie | Viken |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



