Matgrupp Venture Home Ville med 6 Bend Matstolar
8 865 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ville från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i grått sprayglas. Matchas med 6 stycken Bend matstolar med stolsben i svart aluminium och sits i svart textilene.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ville från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i grått sprayglas. Matchas med 6 stycken Bend matstolar med stolsben i svart aluminium och sits i svart textilene.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 107,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 107,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21219 |
| Rygghöjd | 67 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Glas/Stål/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Ville |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





