Matgrupp Venture Home Ville med 6 Ville Matstolar
9 715 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ville från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i grått sprayglas. Matchas med 6 stycken Ville matstolar med stolsben i svartstål och sits i rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ville från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i grått sprayglas. Matchas med 6 stycken Ville matstolar med stolsben i svartstål och sits i rotting.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 79,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 43 cm
- Djup: 50 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 79,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 43 cm
- Djup: 50 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21203 |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Glas/Stål/Rotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 32 cm |
| Sitthöjd | 43,5 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Ville |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



