Matgrupp Venture Home Vira Ø 140 med 6 Stolar
27 885 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Vira med sex stycken Vira stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 650 mm
- Djup: 750 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Höjd: 730 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 81 cm
- Höjd till undersida bord: 63 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 650 mm
- Djup: 750 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Höjd: 730 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 81 cm
- Höjd till undersida bord: 63 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR213 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 56 cm |
| Färg | Natur |
| Dynfärg | Sand |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 530 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 550 mm |
| Serie | Vira |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |

