Matgrupp Venture Home Virda Ø 150 med 6 Siri Matstolar
Rek. pris 13 389 kr
11 159 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Virda med sex stycken Siri stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 890 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 890 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 92 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18739 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Textilene/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Virda |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |




