Matgrupp Venture Home Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar
fr.8 075 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk med ett runt bord och fyra stolar. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva av glas. De medföljande karmstolarna är tillverkade av aluminium och rep. Denna grupp kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk med ett runt bord och fyra stolar. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva av glas. De medföljande karmstolarna är tillverkade av aluminium och rep. Denna grupp kräver lättare montering.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 62 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 62 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Diameter | 900 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Serie | Virda |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Natur |
| Material | Aintwood/Aluminium/Rep, Glas/Aluminium/Rep |
