Matgrupp Venture Home Virya 160x90 cm med 6 Panama Positionsfåtöljer
13 249 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Panama. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Panama. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 108 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 108 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21535 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Teak/Glas |
| Serie | Virya & Panama |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |



