Matgrupp Venture Home Virya 160x90 med 6 Anna Matstolar
12 869 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya/Anna från Venture Home. Klassisk matgrupp som passar på de flesta uteplatser. Matbord Virya tillsammans med stolar i serien Anna är som gjort för dig som vill skapa en ombonad och modern känsla på altanen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya/Anna från Venture Home. Klassisk matgrupp som passar på de flesta uteplatser. Matbord Virya tillsammans med stolar i serien Anna är som gjort för dig som vill skapa en ombonad och modern känsla på altanen.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 95 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 95 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21546 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Virya & Anna |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |




