Matgrupp Venture Home Virya med 6 Malin Karmstolar
20 355 kr

Virya med 6 Malin Karmstolar
20 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Virya/Malin från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Malin matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya/Malin från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Malin matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21545 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Rotting/Polyester/Glas |
| Serie | Virya |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





