Matgrupp Venture Home Vyn med 4 Pandi Matstolar
9 579 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Pandi matstolar med en ram i vit aluminium. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Pandi matstolar med en ram i vit aluminium. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 108 cm
- Bredd: 59 cm
- Djup: 75 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 108 cm
- Bredd: 59 cm
- Djup: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21502 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Teak/Glas |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Vyn |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |










