Matgrupp Venture Home Wanja Ø 140 med 4 Pishi Matstolar
16 615 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Wanja med fyra stycken Pishi stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 82,5 cm
- Höjd till undersida bord: 65,3 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 82,5 cm
- Höjd till undersida bord: 65,3 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18099 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Färg | Natur |
| Dynfärg | Sand |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Wanja |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |





