Matgrupp Venture Home Wanja Ø140 med 4 MatstolarNatur
19 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Wanja Ø140 med 4 Matstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med fyra stycken Wanja-stolar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Wanja Ø140 med 4 Matstolar från Venture Home är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med fyra stycken Wanja-stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 690 mm
- Djup: 880 mm
- Höjd: 1030 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 82,5 cm
- Höjd till undersida bord: 65,3 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 690 mm
- Djup: 880 mm
- Höjd: 1030 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 82,5 cm
- Höjd till undersida bord: 65,3 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18103 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 34,5 cm |
| Färg | Natur |
| Dynfärg | Natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 670 mm |
| Sitthöjd | 390 mm |
| Sittbredd | 610 mm |
| Serie | Wanja |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |




