Matgrupp Venture Home Zacharias Ø 140 med 6 Berfin KarmstolarAkacia Bord med Zinkbehandlad Stomme, Svart Stol med Zinkbehandlad Stomme
16 749 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Zacharias med sex stycken Berfin Karmstolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 640 mm
- Höjd: 930 mm
Mått Bord
- Höjd: 760 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 98 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 640 mm
- Höjd: 930 mm
Mått Bord
- Höjd: 760 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 98 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18753 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Färg | Akacia/Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Stål/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 450 mm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |




