Matgrupp Venture Home Zurc med 6 Curz Matstolar
17 805 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Zurc med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Curz matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Zurc med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Curz matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 110 cm
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 110 cm
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21436 |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Färg | Brun |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Stål/Akacia/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Zurc |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |








