Picknickbord PLUS Basic med Extra Sittplatser Tryckimpregnerat Trä UtomhusBxLxH: 1600x2600x720 mm, 2 Extra Sittplatser
7 209 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Utan ryggstöd

Basic med Extra Sittplatser Tryckimpregnerat Trä Utomhus
BxLxH: 1600x2600x720 mm, 2 Extra Sittplatser
7 209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185813-1 |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 1600 mm |
| Färg | Brun |
| Längd | 2600 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Modell | 2 Extra Sittplatser |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 10 |
| Offentlig Miljö | Ja |
| EAN-nr | 5703393721297 |

