Picknickbord PLUS Zigma Svart Dubbel Utomhus
21 599 kr
Se priset!

Zigma Svart Dubbel Utomhus
21 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbord tillverkat i tryckimpregnerat trä. Materialen är en tuff mix av plankor och galvaniserat stål i fyrkantsprofil. Grundmålad svart.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord tillverkat i tryckimpregnerat trä. Materialen är en tuff mix av plankor och galvaniserat stål i fyrkantsprofil. Grundmålad svart.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185706-15 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Ryggstöd på en bänk |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 3920 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Zigma |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Bredd | 1940 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 16 |
| EAN-nr | 5703393722669 |
