Picknickbord PLUS Zigma Svart Utomhus
fr.9 630 kr
Se priset!
Välj variant

Zigma Svart Utomhus
9 630 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbord tillverkat i tryckimpregnerat trä. Materialen är en tuff mix av plankor och galvaniserat stål i fyrkantsprofil. Grundmålad svart.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord tillverkat i tryckimpregnerat trä. Materialen är en tuff mix av plankor och galvaniserat stål i fyrkantsprofil. Grundmålad svart.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Svart |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1760 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Zigma |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Bredd | 1900, 1940 mm |
