Soffgrupp Comfort Garden Vikning
2 111 kr
Se priset!

Vikning
2 111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffgrupp Vikning från Comfort Garden är ihopfällbar soffgrupp för dig med mindre utrymme. Gruppen består av en soffa och två stolar.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Soffgrupp Vikning från Comfort Garden är ihopfällbar soffgrupp för dig med mindre utrymme. Gruppen består av en soffa och två stolar.
Övrigt
- Maxvikt: 120 kg
- Ryggstöd höjd: 80 cm
- Montering krävs: Ja
- Stapelbara: Nej
- Maxvikt: 120 kg
- Ryggstöd höjd: 80 cm
- Montering krävs: Ja
- Stapelbara: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 971970 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Djup | 540 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Akacia/Polyester |
| Sittdjup | 380 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 300 mm |
| Serie | Vikning |
| Produkttyp | Soffgrupp |
| Bredd | 400 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |










