Soffgrupp Venture Home Moa Utomhus
24 665 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Moa från Venture Home innehåller en soffa, två fåtöljer samt ett bord.
Mått
- Soffa: 1855x920x565 mm
- Fåtölj: 940x920x565 mm
- Bord: 1200x600x450 cm
- Soffa: 1855x920x565 mm
- Fåtölj: 940x920x565 mm
- Bord: 1200x600x450 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18082 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 31,5 cm |
| Färg | Akacia/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 860 mm |
| Sitthöjd | 250 mm |
| Serie | Moa |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Acacia |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |





