Soffgrupp Venture Home Palazzo Utomhus
fr.11 995 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Palazzo Utomhus
11 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Palazzo soffgrupp är en elegant och stilren utomhusmöbelgrupp som ger din uteplats en lyxig känsla. Med två bekväma fåtöljer, en rymlig soffa och ett matchande bord är denna grupp designad för att skapa en inbjudande plats att umgås och njuta av varma sommardagar. Den robusta ramen i beiget stål ger stabilitet och en modern touch, medan dynorna i en mjuk beige nyans tillför både komfort och estetik. Dynorna är tillverkade i slitstarkt textilene och polyester, vilket gör dem perfekta för utomhusbruk och enkla att underhålla. Palazzo soffgrupp kombinerar form och funktion på ett sätt som lyfter din uteplats till nya höjder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Palazzo soffgrupp är en elegant och stilren utomhusmöbelgrupp som ger din uteplats en lyxig känsla. Med två bekväma fåtöljer, en rymlig soffa och ett matchande bord är denna grupp designad för att skapa en inbjudande plats att umgås och njuta av varma sommardagar. Den robusta ramen i beiget stål ger stabilitet och en modern touch, medan dynorna i en mjuk beige nyans tillför både komfort och estetik. Dynorna är tillverkade i slitstarkt textilene och polyester, vilket gör dem perfekta för utomhusbruk och enkla att underhålla. Palazzo soffgrupp kombinerar form och funktion på ett sätt som lyfter din uteplats till nya höjder.
Den robusta ramen i beiget stål ger stabilitet och en modern touch, medan dynorna i en mjuk beige nyans tillför både komfort och estetik. Dynorna är tillverkade i slitstarkt textilene och polyester, vilket gör dem perfekta för utomhusbruk och enkla att underhålla. Palazzo soffgrupp kombinerar form och funktion på ett sätt som lyfter din uteplats till nya höjder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Djup | 84 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Material | Stål |
| Sittdjup | 57,5 cm |
| Sitthöjd | 31 cm |
| Sittbredd | 68 cm |
| Serie | Palazzo |
| Produkttyp | Soffgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 70,7 cm |
| Färg | Beige, Svart |
