Soffgrupp Venture Home Rock Utomhus
21 885 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffgrupp Rock från Venture Home. Skön och snygg grupp i svart aluminium och konstrotting med tillhörande bord och toppskivor i aluminium. Gruppen rymmer totalt 6 personer. Slitstarka dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Rock från Venture Home. Skön och snygg grupp i svart aluminium och konstrotting med tillhörande bord och toppskivor i aluminium. Gruppen rymmer totalt 6 personer. Slitstarka dynor medföljer.
Bord
- Höjd: 50/36/43 cm
- Bredd: 50/42/60 cm
Soffa
- Längd: 283 cm
- Bredd: 220,5 cm
- Djup: 79 cm
- Höjd: 70 cm
- Höjd: 50/36/43 cm
- Bredd: 50/42/60 cm
Soffa
- Längd: 283 cm
- Bredd: 220,5 cm
- Djup: 79 cm
- Höjd: 70 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9051-319 |
| Sittbredd | 2550 mm |
| Dynfärg | Grå |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 640 mm |
| Material | Aluminium/Stål/Polyester/Skum |
| Serie | Rock |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 295 mm |
| Färg | Svart/Grå |
| EAN-nr | 7350118411445 |













