Soffgrupp Venture Home Salvia Aluminium/Glas Utomhus
12 019 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffgrupp Salvia från Venture Home. Skön och snygg grupp i svart aluminium med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Gruppen rymmer totalt 5 personer. Ingen montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Salvia från Venture Home. Skön och snygg grupp i svart aluminium med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Gruppen rymmer totalt 5 personer. Ingen montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 35 cm
Soffa
- Bredd: 118 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 69 cm
- Sittbredd: 190/118 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 35 cm
Soffa
- Bredd: 118 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 69 cm
- Sittbredd: 190/118 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4160-408 |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Metall/Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 610 mm |
| Sitthöjd | 335 mm |
| Serie | Salvia |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 5 |
| EAN-nr | 7350118410776 |





